Sada ramien nápravy zavesenia kolies MEYLE 116 050 0029/HD (1160500029/HD)

Na sklade
Doporučená ponuka MOTORA - autodiely

Najlepšia ponuka

Na sklade • 1 variant95 % • 2 739 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

• Mám ich na jednom aute už 11 rokov a 112tis km a v pohode všetko drží
    • Pomer cena kvalita (nič lepšie na trhu asi ani nieje)
    • Tuhosť

Chcel som napísať cena :) ale aj ta je pomer cena kvalita top... čiže nehodnotím nič negatívne

• už mám na jednom aute cez 110tis km a bez problémov
    • cena o málo vyššia ako napr. MS ramená ktoré po 60tis búchajú a viem že pomer cena kvalita sú u tejto značky bezkonkurenčné

neviem čo by som vytkol nakoľko ramená ktoré mám stále fungujú tak isto aj iné komponenty tejto značky som nadmieru spokojný, verím že to tak zostane.

Montovací strana: pravá přední náprava; Montovací strana: levá přední náprava; Materiál: hliník; Doplňkové informace: S příslušenstvím; Doplňující výrobek/info 2: S naklápěcí tyčí; Verze pro těžký výkon, 4 roky záruka

• Mám ich na jednom aute už 11 rokov a 112tis km a v pohode všetko drží
    • Pomer cena kvalita (nič lepšie na trhu asi ani nieje)
    • Tuhosť

• už mám na jednom aute cez 110tis km a bez problémov